„Es arī gribu tā izskatīties! – tā vien grib teikt katra otrā mūsu planētas sieviete, redzot slaidu meiteni žurnāla atvērumā, televizora ekrānā vai vienkārši rindā supermārketa. No vienas puses, šīs skaistules ievēro noteiktu ēšanas režīmu, apmeklē sporta zāli un ir atbrīvojušās no kaitīgiem ieradumiem.

No otras puses – arī jūs atteicāties no saldumiem, no rītiem skrienat un esat izmēģinājušas neskaitāmas dietas, bet efekta nekāda! Tas ir, citām ir, bet jums…

Viss dēļ tā, ka organismā uzkrājies šķidrums. Patiešām! Vairāku slimību, par kuram jūs pat nenojaušat,  dēļ organismā tiek traucēts ūdens – sāļu līdzsvars. No tā arī liekais svars, kas jūs nomoka. Izmēģiniet kādu no urīndzenošajiem dzērieniem.

1. Piparmētras

Aplejiet 1 ēdamkaroti piparmētru lapu ar 200 ml karsta ūdens. Pagaidiet, līdz atdziest. Dzeriet 3 reizes dienā.

2. Māllēpes

1 tējkaroti drogas aplej ar 200 ml karsta ūdens. Ļauj nostāvēt 30 minūtes. Dzert pa 1/3 glāzes 3 reizes dienā pirms ēšanas.

3. Pētersīļi

Aplejiet 2 ēdamkarotes pētersīļu sakņu ar 1 litru vāroša ūdens. Ļaujiet nostāvēt 60 minūtes. Lietot pa 100 ml 3 reizes dienā.

4. Dadži

Aplejiet ar 0,5 l vāroša ūdens 1 tējkaroti dadža saknes. Ļaujiet nostāvēties visu nakti. Izdzeriet šķidrumu dienas laikā.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!