Aizkuņģa dziedzeris ir viens no svarīgākajiem iekšējiem orgāniem, kurš atbild par mūsu barības pārstrādi.

Aizkuņģa dziedzera darbības traucējumi var radīt vairākas slimības, piemēram, pankreatītu vai cukura diabētu. Par laimi, ir brīnišķīgi tautas līdzekļi, kuri palīdz ārstēt šo orgānu ne sliktāk par zālēm.

Ja jums ir problēmas ar šo orgānu, mūsu raksts ir tieši jums!

1. Recepte diļļu sēklas

1 tējkaroti diļļu sēklu aplej ar 1 glāzi vāroša ūdens. Pēc stundas uzlējums būs gatavs. Lietot iekšķīgi, iepriekš nokāšot. Visu apjomu izdzert dienas laikā, pa nelieliem daudzumiem.

2. Auzas

Auzu pārslas kopš seniem laikiem uzskatītas par labāko barību aizkuņģa dziedzerim. Vislabākā būs parastā auzu pārslu biezputra (ne ātri varāmā), kas vārīta ūdenī un bez sāls.

Ēdiet to vairākas reizes dienā veselu nedēļu. Ja tāds ēdiens ātri „atēdas”, nomainiet to pret auzu uzlējumu: puskilogramu auzu pārslu aplejiet ar 1 litru vāroša ūdens un ļaujiet ievilkties  1 stundu. Nokāsiet un dzeriet pa pusglāzei 3 reizes dienā.

3. Citroni, pētersīļi un ķiploki.

Ņemiet 1 kilogramu citronu, 300 gramus ķiploku un 300 gramus pētersīļu. Citroniem izņemiet sēklas, mizu atstājiet. Visas sastāvdaļās samaliet gaļās mašīnā un samaisiet. Uzglabājiet ledusskapī, vēlams stikla burkā. Lietot pa 1 tējkarotei 3 reizes dienā 15 minūtes pirms ēšanas.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!