Spilgtā āriene, harizma, augums 184 cm ļāva Birgittai izmēģināt sevi modeles, dziedātājas, aktrises, televīzijas šovu vadītājas lomās.

Piesātināta bija ne tikai Birgittas radošā dzīve, bet arī personīgā. Pirmo reizi viņa apprecējās 20 gadu vecumā ar komponistu Kasperu Vindingu.

Tad sekoja bezbērnu laulība ar Silvestru Stalloni. Otrais dēls Birgittai piedzima civillaulībā ar futbolistu Marku Gastino. Vēl divi dēli piedzima no aktiera un ceturtā vīra Raula Maiera.

Bet visaizkustinošākā un ilgākā izrādījās pagaidām pēdējā, piektā laulība ar vienkāršu bārmeni Mattia Dessi. Kopā ar viņu Birgitta dzīvo laimīgi jau 14 gadus. Un tikai šogad viņu ģimene tika svētīta ar bērniņu.

Kādā intervijā Birgitta Nilsena pastāstīja, ka jau 40 gadu vecumā iesaldējusi olšūnas, pēc tam ilgi mēģinājusi kļūt grūta ar ekstarkorporālās apaugļošanas palīdzību.

Bija vajadzīgi sāpju un vilšanās gadi, pirms viņai tas izdevās. Šī gada jūlijā pārim piedzima meitiņa, tas notika pēc tam, kad Birgittai palika 55 gadi.

Bija cilvēki, kas viņu par to nosodīja un zem publicētajām fotogrāfijām ar mazulīti rakstīja, ka aktrises rīcība ir nepareiza – „ Žēl, ka šis bērns augs bez vecākiem”.

„O, apsveicu! Bet, kad bērnam būs 20, viņai būs 75. Vai viņai pietiks spēka izaudzināt? Man tomēr liekas, ka viņa ir egoiste.”

Uz visu to Birgitta atbildēja tā: „Kļūt par mati ir visbrīnišķīgākais notikums mūžā.” Un vairāk neko nekomentēja.

Kā domā tu, kura ģimene ir labvēlīgāka: tā, kurā visi ir jauni vai tā, kurā visi mīl viens otru, neraugoties uz vecumu?