Šī tēma jau labu laiku tiek pietiekami diskutēta. Vēlajām dzemdībām ir gan savi piekritēji, gan pretinieki.

Īpaši aktīvi šī tēma tika cilāta pēc tam, kad slavenību aprindās sāka izplatīties mode uz bērniem pirmspensijas vecumā.

Vēlo dzemdību pretinieki uzskata, ka dzemdēt vajag tikai tad, ja vecāki ir jauni. Viņi it kā rūpējas par bērniem, nenovēlot viņiem vecus vecākus. Viņi uzskata, ka vecākiem ir jābūt sociāli aktīviem, lai adaptētu bērnu pieaugušo dzīvei. Sociāli labvēlīga ģimene var būt tikai tad, ja vīrs un sieva ir jauni, veseli un ieņem labu stāvokli sabiedrībā.

Bet ko aktīvam, kustīgam bērnam vai jaunietim, kura galva pilna ar dažādiem jautājumiem par to, kā uzbūvēta pasaule, var dot novecojošs cilvēks? Ar gadiem taču cilvēks pamazām zaudē interesi par dzīvi, viņiem ir nepieciešams atbalsts un rūpes ne mazāk, ka augošajai paaudzei.

Taču vēlīno dzemdību piekritēji uzskata, ka nevar nosodīt sievieti, kura nolēmusi kļūt par māti, lai cik viņai gadu arī nebūtu. Ja viņa jūt, ka varēs radīt jaunu dzīvību un mīlēt to, tad kāpēc gan nē?

Paskatīsimies, kā patiesība klājas sievietei gados ar mazu bērnu. Runa ir par daudzbērnu māti, aktrisi Birgittu Nilsenu.

Dāņu slavenību pazīstamu darīja galvenā loma filmā „Rudā Sonja”, kurā viņa spēlēja galveno lomu pārī ar Arnoldu Švarcenegeru. Tāpat arī laulība ar Silvestru Stalloni.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!