Nostājies taisni, kājas gurnu platumā. Tad izpildi dziļu noliekšanos uz priekšu, izvēršot pēdas ar pirkstiem uz āru. Tad sāc lēnām tupties, saliecot kājas ceļgalos. Sēža maksimāli jānolaiž līdz grīdai, papēžus neatraujot no grīdas.

Vingrinājumu veicot, ceļgalus jāizvērš plašāk. Ideālā variantā tiem jābūt vienā līmenī ar kāju pirkstiem. Rokas izstiept uz priekšu, tad elkoņi jāpiespiež ceļgalu iekšējām malām un plaukstas jāsaliek kopā. Elpa mierīga un dziļa.

Ir svarīgi labi sajust savu ķermeni. Sāc elkoņus piespiest pie ceļiem, vienlaicīgi ar ceļiem pretojoties elkoņiem. Izstiep krūšu kurvi, attālinot to no nabas. Noturies asanā 5-10 elpas ciklu ilgumā.

Pēc tam atbrīvo rokas, pacel korpusu un atpūties.

Ja nesanāk noturēt papēžus pie grīdas, noliec zem kājām sarullētu dvieli. Tev nav jāizjūt saspringums, visam jānorit viegli, bez piepūles. Atgriežoties sākuma stāvoklī, centies ar katru ieelpu nolaisties zemāk.

Šajā video varēsi vēl vairāk uzzināt par malasanu un redzēt, kā to pareizi izpildīt.

Tūlīt pēc vingrinājuma izpildīšanas tu sajutīsi, kā ķermeni piepilda možums un enerģija, sajutīsi vieglumu. Stress, trauksme un sāpes pazudīs, ja vien pildīsi šo vingrinājumu regulāri.

Vingrinājumu pildīt nedrīkst vienīgi tad, ja ir bijušas nopietnas ceļgala vai muguras jostas daļas traumas. Ja tādas nav bijušas, tad vingrinājumu ne tikai drīkst, bet pat ļoti vajag pildīt!

Jogas asanas dara īstus brīnumus.

Noskaties video: