Mēs visi meklējam mieru un tiecamies pēc harmonijas ar pasauli vai kaut vai pašam ar sevi. Tomēr ir miljoniem faktoru, kas traucē mums to panākt pilnā mērā: stress, sāpes, dzīves likstas, sliktas domas un daudz kas cits.

Tikai atbrīvojoties no tām vai vismaz klusinot tās, var sasniegt harmoniju. Ir daudz veidu, kā to darīt, bet labākais no tiem – praktizēt jogu.

Malasana jeb virtene ir viena no jogas asanām, kura uz ķermeni atstāj kompleksu efektu. Tā palīdz atbrīvoties no stresa, uzkrāt spēkus un kļūt možākam. Ja šo asanu pilda katru dienu, tad var tikt vaļā no muguras sāpēm, pastiept mugurkaulu, savilkt vēdera muskuļus un novājēt.

Šī poza, tāpat kā citas asanas, dāvā miera, pārliecības un atslābināšanas sajūtu, tāpēc tā ieteicama stresa situācijās. Ja regulāri izpilda šo asanu, cilvēku pārstāj satraukt sīkās problēmas, viņš kļūst mierīgāks un līdzsvarotāks.

Tāpat malasana palīdz atsvaidzināt smadzenes. Laba šī asana ir arī sievietēm, jo tā palīdz novērst menstruālos traucējumus un sakārtot ciklu. Malasana lieliski tiek galā ar visām ar vecumu saistītajām ķermeņa izmaiņām: lieko svaru, vēdera lejasdaļas taukiem.

Vēl šī poza ļauj atbrīvoties no artrīta izraisītajām sāpēm mugurā un potītēs, nostiprināt mugurkaulu un sajust vieglumu. Un tas viss pateicoties vienam vingrinājumam. Nu ko, skatīsimies, kā to pareizi veikt.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!