Tad arī sapratu, ka esmu piekrāpta! Mēģināju zvanīt un teikt, ka kļūdījies, taču telefonu vairs necēla. PROTAMS zināju, ka ir tādi cilvēki!

Taču riskēju, jo šoreiz spēlē kokli mana 9 gadīgā meitiņa, un ļoti gribējās būt ar viņu tai dienā kopā. Tāpēc ļāvos cerībai, ka ir taču arī godīgi cilvēki.

Šie nebija! Bet es ticu, ka kaut kur ir arī labi cilvēki! Sāp pat ļoti, bet ne tāpēc, ka zaudēju naudu, bet tāpēc, ka esmu muļķe un protamu žēl arī meitiņu, jo cerība tikt uz kokļu koncertu klātienē saprotu man nebūs iespējama, jo biļetes vairs nemeklēšu.

Esmu dabūjusi mācību visam mūžam! Ceru, ka mana vēstule kādu pasargās….

Telefons, no kura zvanīja, ir +371 27298634 Krāpnieka vārds JANIS DUBOVSKIS Saziņas e-pasts ko viņi norādīja ir bosixss109@gmail.com

Lūdzu neuzķerieties, kā man tas gadījies! ĻOTI gribas, lai mana mācību stunda jums palīdz un lai tam pārītim neizdodas tikt atkal sveikā cauri.

Padalieties ar šo informāciju, jo Dziesmusvētki tuvojās un ļoti daudz biļetes tā arī nedabūja. Pasākuma organizētājiem saistībā ar Dziesmusvētkiem gribu teikt, ka nav pareizi, ka vismaz mātei nav nodrošināta iespēja nopirkt biļeti.

Vēlos brīdināt cilvēkus, jo tādi kā es cerot nopirkt biļeti nav maz. Cik zinu, bet nav pierādījumi viņš nedarbojas viens! Iespējams uz cita vārda ir vēl kāds piedāvājums. Sargiet sevi un savus mīļos!”

Lūgums pabrīdināt citus cilvēkus – dalies ar šo rakstu!