Ņemot vērā, ka šogad būs vieni no skaistākajiem Dziesmu un Deju svētkiem visā valsts vēsturē, tad nav iespējams iztikt arī bez cilvēkiem, kuri taisa ažiotāžas un vēlas nopelnīt uz citu cilvēku rēķiniem ar nekaunīgu rīcību.

Ar savu stāstu sociālajā tīklā Facebook dalījusies sieviete vārdā Ieva, kurai nebūs iespēja būt klāt meitas koncertā.

Ieva raksta:

“Labdien! Vēlos brīdināt, par cilvēkiem, kas jau tagad nodarbojas ar krāpniecību, sakarā ar Dziesmusvētkiem. Biju publicējusi ss.com, ka vēlos iegādāties biļetes uz konkrētu pasākumu (Stīgo, brālīt, stīgo māsiņ).

Shēma šāda – atsūta jums sms un piedāvā biļetes. Iemesls – pats netiekot! Esot no Valmieras. Koncertā spēlē viņa māsa, bet diemžēl netiekot.

Piedāvā biļetes par pašizmaksu. Sarunā likās patīkama, runāja pārliecinoši. Vienojamies, ka naudu pārskaitīšu uz viņa draudzenes konta.

Konta numurs tiek atsūtīts, bet ne savs (draudzenes). Kad naudiņu pārskaitu saka, ka neesot ienākusi. Esot zvanījis mammai, kas strādā bankā un viņa teikusi, ka man naudiņa atgriezīsies atpakaļ kontā rītā. Seko lūgšanās, lai ieskaitu naudu vēlreiz.

Sūta arī bankas izdrukas, ka nekā nav. Šajā brīdi saprotu, ka kaut kas tomēr nav kārtībā! Saku, ka naudu otrreiz neskaitīšu, iekams iepriekšējā nav atgriezusies kontā.

No rīta jautāju otrreiz. Šoreiz gan apstiprina,ka nauda IR. Saka, ka vis kārtībā nauda tomēr esot un draudzene tūlīt arī atsūtīs biļetes. Biļetes atsūtīja 20.20 vakarā, bet protams ne manis gribētās. Atsūtīja Prāta Vētras koncerta biļetes Valmierā, Iespējams arī šīs biļetes pārdotas jau vairākkārt.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!