Kā vēsta izdevuma “Kas jauns” 25.-31. janvāra numurs, mūziķis Normunds Jakušonoks, kurš iepriekš publicēja sludinājumu, ka gatavs braukt un uzstāties uz ikvienu Latvijas nostūri, pandēmijas laikā patiesi apbraukā valsti ar saviem mini koncertiem un pat vairs neiet uz veikalu pēc produktiem.

Iepriekš neslēpis, ka nācies pat iekulties ātrajos kredītos un aizņemties naudu, mūziķis nu atzīst, ka uz tik lielu interesi par saviem koncertiem akordeona pavadībā nav cerējis.

Kopš novembra, kad soctīklos dalījās ar savu piedāvājumu, viņš zvanus saņemot praktiski katru dienu. Vasarā viņa plānota liela tūre ar grupu “Labvēlīgais tips” tās 30. jubilejā (protams, ja pandēmijas atļaus), bet pagaidām tīri labi varot iztikt ar šiem privātajiem koncertiņiem.

LASI VĒL: Uzmanību: Ministrs Pavļuts nāk klajā ar svarīgu un sliktu ziņu visiem Latvijas iedzīvotājiem (Video)

Ja arī gadoties kāda brīva diena, citās esot jābūt pat divās, trīs vietās. Viņš priecājas, ka ir tik pieprasīts un mīlēts.

Normunds atzīst, ka viss labais kādreiz nāk atpakaļ, par piemēru minot situāciju, ka kādreiz uzstājies labdarības koncertos pansionātos, bet tagad viņu aicina uzstāties un vēl samaksā. Turklāt no daudzām uzstāšanās reizēm Normunds brauc ar karbonādēm, desām un pīrāgiem cienastā.

Pašam gan ir slaidā līnija un pirms uzstāšanās vai tās laikā noteikti neko neēd. Paēd tad, kad ir mājās, un nu jau pat uz veikalu gandrīz vairs nav jāiet, smej Normunds, kuru svara problēmas vairs nenomoka.

Kādreizējos 110 kg nomainījuši 87-88. Atteicies no maizes un cukura, alkohola, citu noslēpumu nav. Visu stāstu par Normunda piedzīvojumiem privātajos koncertos lasiet “Kas jauns” 25.-31. janvāra numurā.