Tagad Betānija atceras, ka šausmīgā diagnoze tomēr nebija viņai liels pārsteigums. Mūsu stāsta varones mātei arī tādā pašā vecumā bija konstatēta melanoma, tā kā iedzimtība arī bija darījusi savu.

Pagājušā gada oktobrī sieviete sāka imūnterapijas kursu. Izjutusi uz savas ādas, ko dara ar ķermeni ārstniecība ar radiāciju, Betānija bija šausmās!

Šodien divu bērnu māte tās dienas sauc par īstu elli. Sieviete atzīstas, ka knapi izturējusi procedūras, ar kuru palīdzību viņai bija cerības atbrīvoties no vēža.

Betānijas āda iekaisa, apsārta un noklājās ar krevelēm. Viņai zuda garšas sajūta, tāpēc viņa nokritās svarā par 20 kilogramiem.

Trešās ārstēšanās nedēļas laikā Betānijai sāka izkrist mati un viņa noskuva tos pilnīgi. Tuvinieki turēja par Betāniju īkšķus, jo tajās dienās viņas liktenis karājās mata galā.

Ar laiku slimība tomēr sāka atkāpties. Izmeklējumi liecināja, ka Betānija ir pilnīgi atbrīvojusies no vēža. Taču ārstēšanās rezultātā ir bojāta galvas matainā daļa un arī viens no siekalu dziedzeriem.

Tagad sieviete lielāko daļu laika pavada kopā ar savām meitām. Izcietusi tādu pārbaudījumu, viņa vēlas būt kopā ar meitām, cik daudz vien var. Bez tam viņa vēlas darīt zināmu pasaulei to, ko viņa ir sapratusi slimības laikā.

Savā interneta lapā, tāpat kā daudzajās intervijās, viņa aicina ļaudis padomāt par savu veselību un beigt daudz laika pavadīt solārijos un vārtīties pludmalē. Betānijas personīgā pieredze liecina: nekāds šokolādes iedegums nav tādu ciešanu vērts!

Lielākā daļa no tiem, kas lasījuši šo stāstu, pilnīgi piekrīt sievietei. Citi apgalvo, ka viņa atjēgusies pārāk vēlu. Daži cilvēki uzskata, ka rudajai, vasarraibumainajai Betānijai vispār nebija vēlams sauļoties!