Šis Betānijas Hambardellas – Grīnevejas stāsts sākās pirms diviem gadiem. Tolaik viņa gaidīja savu otro bērnu un pēkšņi pamanīja uz pieres nesaprotamu tumšu plankumu.

Topošā māmiņa to uzskatīja par grūtniecības izraisītām hormonālām pārmaiņām. Tomēr Betānija versās pie dermatologa. Kad tas apgalvoja, ka bailēm nav pamata, sieviete beidza par to satraukties. Tobrīd sieviete pat nenojauta, ka pēc gada šis nevainīgais plankumiņš parvērtīsies par īstu ciešanu avotu.

Jāpiezīmē, ka pirms tā visa Betanijai patika sauļoties solārijos un pludmalēs.

18 mēnešus pēc dermatologa apmeklējuma, kad rūpes par mazuli lika mātei aizmirst par problēmu, plankuma vietā parādījās sāpīga kārpa. Bet tagad ārsti viņai paziņoja baismīgu diagnozi.

Mediķi teica, ka uz Betānijas pieres ir desmoplastiska melanoma, ļaundabīgs audzējs, kurš strauji attīstījās. Slimnīcā izaugumu noņēma, tomēr divu bērnu mātes bēdu virtene tikai sākās.

Ādas vēzis izrādījās visai neatlaidīgs.  Sākotnējais šūnu bojāšanās avots bija likvidēts, taču tas bija paguvis palaist metastāzes. Zem trieciena nu bija sievietes  kauli un limfmezgli.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!