Daži vispār uzskata, ka apgaismojums ir viens no svarīgākajiem aspektiem cilvēkam. Īpaši tas jūtams, kad pus gadu strādā attālināti. Nāk skaidra sapratne, ka tavs galds un krēsls ir galīgi neērts strādāšanai katru dienu. Bez tam, tam kas ir ērts sēžamvietai, jābūt ērtam arī mugurkaulam.

Galdu un krēslu jāizvēlas atbilstoši savam garumam un  svaram. Nav jābūt tā, ka kājas karājas  vai arī galds ir pārāk zems. Te noderēs regulējamie krēsli. Šī privilēģija nav tikai tiem, kas sēž direktoru kabinetos. Atpūtai iesakāmi zemie krēsli, kuros var sēdēt pusguļus un pat ērti pagulēt, ja sāc „atslēgties” pēc smagas dienas.

Gulta un spilvendrāna

Uzskata, ka veselīgs miegs ir laba izskata un ilgas jaunības ķīla. Tāpēc izvelkamais dīvāns ir labs, bet gulta ar labu matraci ir daudz labāka. Pietiek gulēt uz neērtām guļamajām virsmām, laiks gulēt karaliski. Nevajag censties uz to ietaupīt, labu miegu vajag nodrošināt par visiem 100%.

Kurš gan varētu iedomāties, ka zīda spilvendrānas ir tieši saistītas ar jaunības tēmu? Atšķirībā no kokvilnas zīds mazāk uzsūc vakara krēmus, mati un āda slīd pa to, nekas nekur neburzās. Svaigs izskats garantēts līdz pat rītam. Un bez tam zīda spilveni lieliski izskatās interjerā.

Vecs interjers

Atkārtosimies. Savam garastāvoklim, ārējam izskatam, sajūtām vajag pieiet konceptuāli. Kā saka, ja nepatīk klimats – maini valsti. Skaidrs, ka visam banāli var pietrūkt līdzekļu, bet iekārtot savu mājokli saskaņā ar personīgajiem uzskatiem par laimi noteikti ir iespējams. Un vai tas neliks justies jaunākam?

Vēl viens aspekts, psiholoģiskais. Cilvēks no dabas ir slinks un nesteidz dzīvē ko mainīt, būs labi tāpat. Ja tu tam piekrīti, tad neko nedari, jo tas taču prasīs laiku un spēku. Vienkārši padomā par to, ka dzīve paiet- vienveidīgi, nekomfortabli, pelēki. Vai tiešām nevēlies pārmaiņas?

Ierastais vecais interjers var „aizmiglot” acis, tu vienkārši nepamanīsi, ka kaut kas. Ko tu domā par to visu?