Ne jau ar savu amata prasmi Indiešu kurpnieks Muhašta Murasi ir kļuvis slavens visā pasaulē. Viņa visai parastās dzīves neparastums ir tas, ka viņš ir dzimis 1835. gadā. Tas ir, tagad viņam jau ir 182 gadi. Laikā, kad viņš dzima, Indija vēl bija Lielbritānijas kolonija.

Visā Varanasi ciematā večuku uztver visai ierasti, taču visai pārējai pasaulei viņš ir īsts brīnums. Vienīgais cilvēks pasaulē, kurš vēl pagaidām apdzen viņu ir Mama Efiško. Efiško ir Nigērijas pilsonis, viņš pavisam nesen atzīmēja savu 191. dzimšanas dienu.

Bet tā kā nigērieša vecumu apstiprina tikai viņa un viņa tautiešu vārdi, tad pilnīgi droši to apgalvot nevar.

Ieinteresējusies par tik neparastu Murasi fenomenu, sabiedrība tūdaļ pat sāka meklēt apstiprinājumu. Tomēr, kad indiešu ilgdzīvotājs parādīja savus dokumentus, visas šaubas pazuda.

Muhašta Murasi ir dzimis 1835. gada 6. janvārī. Dzimšanas vieta ir Bangalora. Pēc astoņiem gadiem ģimene pārcēlās uz Varanasi. Tur viņš apguva kurpnieka amatu. Viņš strādāja līdz 122 gadu vecumam, un tad aizgāja pensijā.

Protams, atradās arī skeptiķi, kuriem bija nepieciešami stingrāki pierādījumi. Tāpēc viņi vērsās slimnīcā, kurā Murasi dzimis, lai iztaujātu ārstus, kuri viņu ārstējuši.

Diemžēl, mēģinājumi nevaingojās panākumiem, pēdējais ārsts, kurš ir ārstējis Muhaštu, ir miris 1971. gadā.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!