Lauvas ( 23.07- 22. 08.)

Lauvas ir maigas kā kaķi, tām patīk parādīt savas jūtas pasaulei. Viņi labprāt pieglaužas, saņem partnera roku pie vismazākās izdevības. Taktilās sajūtas Lauvam ir ļoti svarīgas.

Lauvas pieder pie tām zīmēm, kuras vairāk mīl mīlestību saņemt, nekā to dāvāt. Ja jūsu partneris ir Lauva, neaizmirstiet apbērt viņu ar sajūsmu un atzīstiet katru viņa nopelnu. Reizēm to nepieciešams darīt arī avansā. Kad esat kopa, maksimāli veltiet savu uzmanību partnerim, viņš to pratīs novērtēt.

Svari ( 23.09.- 22.10.)

Vismaigākā un romantiskākā zīme ir Svari. Viņi gūst baudu no maiguma un kaisles attiecībās, ja un arī no pašām attiecībām. Pie tam, interesanti, ka jūtas, kuras jums dāvās šīs zīmes pārstāvji, neapgrūtinās un neapspiedīs jūs – tās būs vieglas.

Šī zīme spēj iedvesmot un spārnot. Tā var veltīt dzejoļus un dziesmas, dāvāt ziedus un veltīt laiku attiecību attīstībai.

Daudzām zīmēm Svari var būt ideāli partneri nopietnu un ilgstošu attiecību veidošanai, ģimenes radīšanai. Svariem raksturīgs spilgts savdabīgums un individualitāte. Pie īpatnībām var pieskaitīt vēlmi atrasties sociumā. Tāpēc šis cilvēks nebūs ieciklējies tikai uz partneri. Šai zīmei svarīgi ceļot, būt saskarsmē, iet ciemos un apmeklēt daudzus publiskus pasākumus.

Zivis ( 19.02.- 20.03.)

Šīs zīmes dabā ir ielikta līdzjūtība. Tas labi zināms gan pašai Zivtiņai, gan tiem, kas ir ap viņu. Zivis spēj pielāgoties jebkuras citas zīmes pārstāvjiem un veidot efektīvu saskarsmi.

Mīlestības lietās šī zīme gaida no partnera pretmīlu, ja tās nebūs, tādas attiecības aizies uz otro plānu.

Mīlēt un ciest bez atbildes jūtām, Zivs var,  bet tas neturpināsies ilgi. Tikai pastāvot adekvātai atgriezeniskai saitei Zivs veido ilgstošas un ļoti harmoniskas attiecības ar savu mīļoto cilvēku. Ja rūpēsieties par Zivīm, tad noteikti atpakaļ saņemsiet to pašu. Mīlēt pilnīgi un galīgi – tas ir par Zivīm.