Vai esat kādreiz domājuši par to, ka spēja pieņemt mīlestību un dāvāt to pasaulei un citiem cilvēkiem augstā līmenī piemīt ne katram cilvēkam? Profesionāli astrologi šajā gadījumā velk paralēles ar to, kurai zodiaka zīmei pieder cilvēks.

Vienam patīk demonstrēt savas jūtas publiski, citiem savukārt tas nepatīk. Uzvedības īpatnības lielā mēra ir atkarīgas no audzināšanas, rakstura, paradumiem un arī no ta, kurai zodiaka zīmei cilvēks pieder.

Lūk, zodiaka zīmes, kuras nemulsinās jūtu publiska demonstrēšana:

Vērši ( 20.04.- 20.05)

Cilvēki, kuri dzimuši Vērša zīme ir ļoti jūtīgi un maigi. Viņi gūst patiesu baudu saņemot mīlestību un arī dāvājot to pasaulei un citiem cilvēkiem. Šajā zīmē dzimušie ir neparasti harmoniski vēlmē apskaut un dāvāt pieskārienus partnerim. Viņi itin viegli to dara arī publiskās vietās.

Astrologi uzskata, ka Vērsis ir seksuāla zīme. Zemapziņā viņi tiecas pēc seksuālas baudas saņemšanas, bet viņu dabiskais jutekliskums pievelk pretējo dzimumu kā magnēts. Viņi var stundām pētīt katru sava partnera ķermeņa centimetru. Tieši šīs zīmes pārstāvji spēj maksimāli paust savu maigumu arī pēc seksa.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!