Princis Harijs un viņa sieva Megana Mārkla pieņēma lēmumu pārcelties uz ASV pēc karalienes Elizabetes II uzstāšanās televīzijā 2019. gada decembrī. Par to ziņo Daily Mirror.

Patiesais pārcelšanās iemesls tiek atklāts grāmatā “Brāļi un viņu sievas: Viljama, Keitas, Harija un Meganas privātās dzīves”, kas iznāks 30. novembrī. Tās autors Kristofers Andersons apgalvo, ka Harijs un Megana bija sašutuši par fotogrāfiju izvēli uz karalienes rakstāmgalda.

LASI VĒL: Skumjš un negaidīts pavērsiens šovā “X Faktors”

Bija nelaiķa karaļa Džordža VI un prinču Čārlza, Viljama un Filipa fotogrāfijas, bet nebija Harija, viņa sievas un dēla bildes. Andersons citē anonīmu pils darbinieku, kurš atlasījis attēlus. Pēc viņas teiktā, sākotnēji uz galda atradās Harija un Meganas fotogrāfija, taču tā pēc pašas Elizabetes lūguma tika noņemta pirms pārraides.

Iespējamais iemesls aizskarošajam žestam bija karalienes neapmierinātība ar Harija vēlmi Ziemassvētkus svinēt nevis kopā ar viņu, bet gan ar Meganas Mārklas māti.

Protams, neskatotiez ne uz kādu situāciju un lēmumiem, daudzi vēl joprojām ir Meganas un Harija pusē. Cerēsim, ka viņiem viss izdosies arī otrpus okeānam!