Svētdien tika aizvadīta vērienīgā muzikālā šova “X Faktors” ceturtās sezonas ceturtā tiešraide, kurā šovā palikušie seši finālisti pirmo reizi šajā sezonā izpildīja divas dziesmas – savu muzikālo elku skaņdarbus un 1980. gadu ballīšu labākās dziesmas.

Pēc skatītāju balsojuma noskaidrojās, ka šovs jāpamet Denielam Bērziņam, savukārt pēc glābējdziesmu izpildīšanas žūrija lēma, ka dalību šovā neturpinās Edgars Kārkliņš. Iknedēļas “Aizdevums.lv” skatītāju simpātiju balvu ieguva Viktors Buntovskis.

Šova ceturto tiešraidi atklāja Edgars Kārkliņš, izpildot dziesmu, bez kuras nebija iedomājama neviena pašmāju 1980. gadu diskotēka – grupas “Jumprava” dziesmu “Vēlreiz”.

Aija Auškāpa uzsvēra Edgara zemo balss tembru, savukārt Reinis atzina, ka šī dziesmas izvēle bijis ļoti pareizs gadījums.

Savukārt kā otro dziesmu Edgars bija izvēlējies roķīgo “Kings of leon” dziesmu “Use somebody”, kuru Marats Ogļezņevs vērtēja kā izdevušos un atzina, ka viņa izpildījums esot bijis labs.

LASI VĒL: Vīrietis: “Man apnika mana sieva, es atradu mīļāko, bet viss notika negaidīti un ne pēc plāna…”

Vienmēr mierīgais Viktors Buntovskis kāpa uz skatuves šova turpinājumā, pārsteidzot žūriju ar krietni aktīvāku dziesmu kā iepriekšējās tiešraidēs. Viņš izpildīja mūžam jauno Rika Estlija dziesmu “Never gonna give you up”. “Tu esi malacis.

Man patīk tā tava dzirkstelīte, kas deg pat tad, kad esi mierīgs,” norādīja Intars Busulis. Otrajā šī vakara priekšnesumā Viktors izpildīja Harijas Stailza dziesmu “Sign of the times”, kuru Marats Ogļezņevs atzina kā viņam piestāvošu. Ar kārtējo brīnišķīgo priekšnesumu un dziedājumu žūriju pārsteidza šarmantā Grēta Grantiņa, kura dziedāja vienu no populārākajām Igo dziesmām “Nakstvārdi”. Žūrija šo priekšnesumu atzina kā ļoti emocionālu un viņai piestāvošu, salīdzinot viņu ar pašmāju Adeli.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!