“Par Porziņģa apdrošināšanu samaksājām 123 000 eiro, no kuriem 12 000 eiro palika pāri. Par Dāvi kopumā bija aptuveni 35 000 eiro,” vēsta Šneps.

Šī gada Eiropas čempionātā, kur Latvijas izlase iekļuva ceturtdaļfinālā, no visiem spēlētājiem komandas līderis bija Kristaps Porziņģis. Septiņās spēlēs viņš vidēji atzīmējās ar 23,6 punktiem un 5,9 atlēkušajām bumbām.

Kā pauda Šneps, tad izlases sniegums šajā čempionātā vērtējams pozitīvi. Kā viņam vēstīja Itālijas izlases ģenerālsekretārs, tad mums ir lieliska komanda ar lielu potenciālu nākotnē.

Gan interneta vidē, gan čempionāta laikā no citu komandu treneriem varēja dzirdēt daudz patīkamu komplimentu par to, kā spēlē mūsu basketbola izlase.

“Varbūt paši ticējām, ka varam sasniegt vairāk, un ir tāda nepiepildīta sajūta, bet vienība spēlēja labi un demonstrēja skaistu uzbrukuma basketbolu. Tas skatītājiem patīk un ir šīs spēles esence,” komentē Šneps.

Galējā vērtējumā Latvijas izlase šo Eiropas čempionātu noslēdza piektajā vietā, kas ir augstākā vieta kopš neatkarības atjaunošanas.