Dvīņi

Dvīnītes nesāks audzināt pieaugušu izveidojušos personību. Darīt viņām nav ko, vai? Viņas labāk padarīs ko noderīgu. Ja Dvīnītei arī kaut kas nepatiks vīrietī, viņas vienkārši ar viņu netiksies, nedzīvos, neplānos bērnus. Viss ģeniālais ir vienkāršs.

Vēzis

Vēzīša galvenais princips ir rūpes un mīlestība. Vienmēr silta un jauka māja, garšīgas vakariņas – katrs vīrietis pēc darba dosies pie viņas. Bet vajag tikai viņam kaut kur aizkavēties, tad Vēzīte izlaiž savas maģiskās spīles, lai akurāti uzšķērstu mīļajam smadzenes. Un vēl ilgi, ilgi viņa ēdīs viņu ar tējkarotīti purpinot: „Un kā gan tev nav kauna! Es taču visu tevis dēļ… Visu!”

Lauva

Lauvenīte nevienu neaudzina, tāpēc, ka izvēlas par partneri pašpietiekamu vīrieti. Tādi tēviņi neļaus sevi audzināt. Maksimums, ko darīs Lauvene – parēks. Pacels balsi un nomierināsies līdz nākamajai kaislību baltkvēlei.

Jaunava

Jaunaviņas audzina ilgi, neatlaidīgi un kaitinoši. Vīrietis paspēs izdzīvot vēl vienu mūžu, bet viņa vēl nerimsies. Turklāt Jaunava bieži redz, kuram pacientam ir izredzes uz izveseļošanos, bet kurš ir galīgi bezcerīgs. Viņai gan sirdsapziņa neļaus tādu neizaudzinātu cūci nodot citai dāmai, tāpēc viņa audzina līdz kādam laikam, bet tad, protams, pamet viņu.

Svari

Svaru dāmas uzskata, ka uzslava ir labākais vīrieša audzināšanas līdzeklis. Sākumā viņš dzīvo pie viņas kā dieva azotē. Viņam nav jādara pilnīgi nekas, bet Svari tik slavē un slavē! Taču drīz vien vīrietim jāsāk saprast, ka Svaru laimes sastāvdaļu skaits ir liels, tāpēc jāsāk kustēties. Tā nu šis saņem sevi rokās un sāk audzināties.

Skorpions

Skorpions ir pāraudzināšanas meistars. Lietā tiek likta gan šantāža, gan draudi, gan meli, gan dominēšana un arī varas demonstrēšana.

Ļoti drīz Skorpionītes vīrietis kļūst balts un pūkains, bet te nu mūsu audzinātājām kļūst neinteresanti. Bet tā nav problēma! Vienmēr taču var vēlreiz pāraudzināt. Un vēlreiz!

Strēlnieks

Strēlniecīte savu mīļumu audzina kā sunīti. Izdarīji kaut ko labi – saņem balvu, izdarīji ko sliktu – saņem dunku. Kopumā tas darbojas labi, bet galu galā Strēlniece izaudzina sev ideālu robotu, kurš, kad vajadzēs, pados ķepu. Tikai Strēlniecītei tad kļūst skumji – audzināt ta nav vairs ko!

Mežāzis

Kā audzināšanas līdzekli Mežāzīte izvēlas īdēšanu un zāģēšanu. Vārdu sakot, to, ko tik ļoti neieredz jebkurš vīrietis. Tāpēc līdzās Mežāzītei paliek tikai vīrieši – lupatas, kuri neko saldāku par rutku šai dzīvē nav nobaudījuši. Ja jaunkundze nevēlas šai dzīvē palikt viena, viņai būtu jāpārvērtē savas audzināšanas metodes.  Un jākļūst maigākai un ne tik zāģējošai.

Ūdensvīrs

Šī laikam ir vienīgā Zodiaka zīme, kura neaudzina nevienu, pat ne vīriešus. Kam tas vajadzīgs? Liekas problēmas, liekas klapatas, pierašana un atkarība. Pie velna! Ūdesvīrenīte pieņems vīrieti tādu, kāds viņš ir vai nesaistīsies ar viņu vispār.

Zivis

Zivtiņas audzina vīrieti ar savām dvēseles mokām. Histērijas – tās ir viņu ieroči! Roku lauzīšana, asaras, elsošana – tas viss ir zivtiņas arsenālā. Taču vismīļākais paņēmiens ir gara un izteiksmīga klusēšana. Uz visiem jautājumiem viņa atbildēs: „Nē, nekas nav noticis, viss ir kārtībā.”

Un kā jūs audzināt savus vīriešus? Vai jūs, tāpat kā Ūdensvīri, esat pārliecinātas, ka audzināt var tikai mammas?