Mēs taču zinām, ka vīriešu audzināšana ir nepateicīga un tukša lieta, bet tomēr daudzas sievietes izdevību garām nelaiž! Pie tam dažādu horoskopa zīmju pārstāves pret stiprā dzimuma pārstāvju pārveidošanu attieksme ir citāda. Uzzināsim, kāda gan!

Auns

Auna jaunkundze ir visai kategoriska un uz katru nepareizību, daudz nedomājot, reaģēs ar dunku. Tādu kārtīgu, ar spēcīgu skaņu. Vīrietis no pārsteiguma visdrīzāk nobolīs vien acis un izliksies par celmu, sak, neko nezinu, neko neredzēju. Bet ar Aunu tas cauri neies. Ja vajadzēs, būs arī otra un trešā dunka. Pie tam tas tiks izdarīts publiski. Nu un kas?

Vērsis

Vērsīte vīrieti parasti vērtē zemāk par sevi. Ko no tāda paņemsi? Bezjēdzīgs, bezpalīdzīgs, ne visai gudrs, bet tik mīļš radījums! Kamēr viss iet labi un „vīrietītis” uzvedas klusi un mierīgi, Vērsīte arī ir mierīga. Tas ir, tura viņa „eža kažociņa cimdiņos”. Bet vajag tikai nelaimīgajam kļūt nedisciplinētam, kā mūsu jaunkundze zaudē savaldību un sūta vīrieti pie mammas. Piedot jau piedos, bet tikai pēc pamatīgas grēku nožēlas un dārga gredzena nopirkšanas.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!