Pirms neilga laika internetā parādījās kāds sievietes stāsts, kur viņa padalījās, kā viņai gāja Līvu akvaparkā.

Sieviete raksta:

“Sveiki!

Tā kā visi raksta un prasa, kas ar mani ir noticies. Tad nu lūk. Ar puiša ģimeni, izdomājam aizbraukt uz Līvu akvaparku atpūsties, 18.07.

Viss oky, gāja jautri, apmēram stundu tik iegšā biju. Tad ar draugu izdomāju aiziet uz SARKANO TRUBU, tur šļūc bez tiem pūšļiem. Ievērojot visus noteikumus, manējais nobrauca pirmais, viņam nekas, viss kārtība.

Gaidīja mani, kad es sļūkšu lejā par sarkano trubu (rokas, kājas bija jābut obligāti sakrustotām), ko arī ievēroju. Šļūcot ātrums bij liels un baisas sajūtas, bet nenojautu, ka pie beigām izmetīs laukā mani no trubas, kaut vajadzēja aizbraukt taisni pa bremzēšanas baseinu.

LASI VĒL: Tūkstošiem cilvēku pieļauj kļūdu, vārot rīsus. Es arī nezināju!

Bet nekā, mani pārmetā pāri bremzēšanas baseinam pa kreisi, un priekšā bija siena, ar tādiem kā balstiem, un pret to mana kreisā kāja aizķērās, un guva vaļēju lūzumu.

Plus vēl pašļūcu pa grīdu kādu mazu gabalu. Tika izsaukti ātrie, jo es paiet nevarēju, jo bija redzems, ka kāja ir lauzta.. Divu domu nebija.

Nokļuvu slimnīcā, uzreiz ārsts pateica, ka operācija… Labi – piekrītu tam. Tad nu tajā dienā uztaisīja operāciju. Ielika kājā stieņus, kuri tagad jānēsa man 3 mēneši vēl. Tie stieņi tur kaulus, lai varētu saaugt kopā viss.

Nesen uztaisīja otru operāciju. Kājā ielika plāksnes un skrūves. Līdz nostāšos uz kājam, ilgs ceļš būs ejams. Tā izvērtās mana atpūta!. Tādi stieņi izskatās, kuri būs jānēsa vel 3 mēneši. Viņi ir ieurbti kaulā.”

Foto:

Šis stāsts ir atgādinājums tam, ka ir jābūt uzmanīgam šādās vietās!