Teritorijā bija savs mežs, atpūtas zona, savs teātris un daudz kas cits. Pils interjers bija veidots pēc visiem cara pils likumiem. Augsti apgleznoti griesti, kristāla lustras, greznas sienas. Statujas un Henrika II laika bruņutērpi, antikvāras dabiska koka mēbeles.

Kur tagad dzīvo Alla Pugačova

Tagad Allai Pugačovai un Maksimam Galkinam nākas dzīvot Maksima brāļa villā. Viņam pieder neliels īpašums Kesārijā. Zvaigžņu pāris apsver variantu iegādāties savu nekustamo īpašumu.

Šeit mēs redzam pilnīgi atšķirīgu pieeju mājas iekārtojumam. Izraēlā nav pieņemts veidot savu māju ļoti greznu. Šeit valda minimālisms, kas raksturīgs mūsdienīgajam stilam.

Mājas iekšpusē pārsvarā redzams marmors un gaišie krāsu toņi gan sienās, gan mēbelēs. Grīdas no lamināta un uz tām balti paklāji. Pie logiem blīvi aizkari, kas pasargā no svelmainās Izraēlas saules.

Arī apkārtējā teritorija nav salīdzināma ar dzimtenes šiku. Šeit ap māju ir tikai nedaudz zemes, uz tās atrodas neliels baseins un atpūtas zona. Neraugoties uz karstumu, izraēliešiem ļoti patīk zaļums, tāpēc zālājs vienmēr zaļš un kopts, pa perimetru sastādīti eksotiskie koki un krūmi.

Šodien Alla audzina bērnus, kopj sevi un mācās ivritu. Maksims visu laiku ir viesizrādēs, lai nopelnītu naudu savai personīgajai mājai Izraēlā.

Pēc visaptuvenākajiem aprēķiniem īpašumi Kesārijā maksā sākot no vairākiem miljoniem dolāru.