Visu atstāt un doties nezināmajā spēj tikai garā stiprs cilvēks. Cilvēki apaug ar ieradumiem, mīļām un dārgām lietām un nevēlas no tām šķirties. Tā arī zvaigžņu ģimenei nācās atstāt visas savas mantas un īpašumus dzimtenē un dzīvot svešā villā. Tagad Pugačovas māja neizskatās tāda, kā agrāk.

Šodien paanalizēsim, kā atšķiras mūsu “kaimiņu” cilvēka mentalitāte no ārzemnieka mentalitātes. Izrādās, ka tā izpaužas ne tikai uzvedībā, bet arī mājas iekārtojumā.

Pugačovas māja

Alla Pugačova nebija tikai estrādes Primadonna. Viņa izveidoja sevi pati un viņas ceļš nebija viegls. Viņai vienmēr bija raksturīgs ekstravagants stils, viņa meta izaicinājumu sabiedrībai un saviem kolēģiem.

Viņas ekstravagance izpaudās arī viņas pils interjerā, kur viņi dzīvoja kopā ar Maksimu Galkinu. Atgādināsim, ka pēc apprecēšanās Pugačova pārcēlās uz sava piektā vīra pili ciematā Grjazi.

Tur Primadonna apmetās un audzināja savus dvīņus pēc tam, kad kārtējo reizi oficiāli paziņoja par savas karjeras beigām.

Dzīvojot dzimtenē Alla Borisovna atstāja māju tikai, kad apmeklēja zvaigžņu pasākumus. Tajos viņa vienmēr bija „īpašā” persona. Viss, kas vajadzīgs laimīgai dzīvei, bija viņas pils personīgajā teritorijā. Un tie ir divi hektāri zemes un trīs tūkstoši kvadrātmetru telpu platības.

Ej uz nākamo lapu un aplūko, kā izskatās iekšpusē!