Andris Bulis ir dzimis 1982. gada 22. martā. Šobrīd viņam ir 40 gadu. Andris tautā ir zināms kā talantīgs, enerģisks un pozitīvs cilvēks.

Viņa aktiermākslu apbrīno tūkstošiem cilvēku – tieši šī iemesla dēļ viņš ir daudzu cilvēku mīlētākais cilvēks uz skatuves.

Svarīgi piebilst, ka Andris ir ne tikai lielisks aktieris, bet arī dzejnieks, modelis un ir bijis vairāku televīzijas raidījumu vadītājs.

Lielāko atpazīstamību viņš guva tautā tik ļoti mīletā seriālā “Viņas melo labāk”.

LASI VĒL: Noticis pavērsiens dziedātājas Lienes Šomases dzīvē

Savukārt pirms neilga laika Andris ņēma dalību kanāla 360TV raidījumā “Pasaki to skaļi”, kur pastāstīja detalizētāk par savu tēta aiziešanu brīdī, kad viņš nebija blakus savam tētim.

Kā atklāj Andris, tad tēvs centās noslēpt no dēla par saviem veselības izaicinājumiem. Visai ilgu laiku neko neteica. Ar labu sirdi būdams, viņš centās izspiest no tēva, lai viņš pasaka. Tomēr analīzēs tur neko nevarēja redzēt. Par laimi, Andrim tomēr visu beigās izdevās noskaidrot citi cilvēki.

Kamēr Andris bija Pēterburgā, tikmēr vienā mirklī piezvanīja tētis un pateica, ka viņu ved uz slimnīcu. Ātri reaģējot, Andris iekāpa vilcienā un brauca pie tēta. Tieši uz valsts robežas, kad pārbaudīja pases, viņam piezvanīja no slimnīcas un pateica, ka tētis ir jau devies aizsaulē.

Tas bija grūtākais posms un grūtas 4 stundas, kuras tika pavadītas ceļā. Andris gribēja prasīt piedošanu, ka varbūt tomēr bija svarīgāk studēt Pēterburgā un iestudēt izrādi nevis pateikt tēvam to taisnību, kuru viņš zina.

Novēlam Andrim stipru veselību un laimi savā ģimenē! Savukārt pārējie var aizdomāties, cik reizēm ir vērts padomāt par saviem tuvajiem un mīļajiem!