Katram no mums ir īpašs muskulis – diafragma. Vīrietim tā ir noslēgta, bet sievietei tā dzemdes kakla apvidū tā ir paplašināta. Šīs īpatnības dēļ cilvēces daiļā puse nav pielāgota smagumu cilāšanai.

Nabaga sievietēm, kuras kara laikā strādāja mežā un staipīja smagus maisus, bieži vien notika orgānu izkrišana. Šobrīd cilāt svaru stieni ir moderni! Tikai jautājums par mūsdienu jauno sieviešu labsajūtu ir zem lielas jautājuma zīmes, jo ar laiku intīmie muskuļi stipri novājinās.

3. Muskuļu žūšana

Daudzas meitenes uzskata, ka tauku nogulsnēm vispār nav jābūt ideālā ķermenī. Tāpēc viņas dara aizvien vairāk: kardiotreniņi, intervālās slodzes, mokošas diētas. Pie tam šīm dāmām ir vērojams pilnīgs menstruāciju trūkums.

Ne visi zina, ka tieši tauku nogulsnes kalpo par labu placdarmu testosterone pārveidošanai par estrofēniem (vīrišķos hormonus par sievišķajiem). Bez šīs transformācijas  dāmas būtībā atņem sev sievišķos hormonus: te arī rodas problēmas ar ādu un matiem.

Mēs nesakām, ka pavisam jāatsakās no treniņiem sporta zālē, tas drīzāk ir atgādinājums par to, ka nevajag krist galējībās!