Būvmateriālus vīrietis vāca ilgi. Viņš vāca tos parkos un stikla taras pieņemšanas punktos. Bez tam, visai pieklājīgu daudzumu viņam sadāvināja draugi.

Zinādami, kas viņam vajadzīgs, katram saviesīgam pasākumam viņi nesa šampanieti. Uzzinājuši, ar ko nodarbojas Vladimirs, arī kaimiņi sāka likt pie viņa vārtiņiem pudeles.

Saprotams, ka lieta neaprobežojās tikai ar pudelēm. Brīvajā laikā Sisa daudz strādāja pie sava projekta, zīmēja skices, izstrādāja celtniecības tehnoloģiju. Vēlāk – pirka citus būvmateriālus.

Turklāt ne gluži visa stikla tara derēja mājas celtniecībai. Tā, piemēram, mūsdienās šampanieša pudeles tiek izgatavotas no plānāka stikla, nekā padomju laikā. Viņš vienu sienu būvēja no viena, otru sienu, no otra pudeļu veida.

Galvenais viņa palīgs celtniecībā bija viņa sieva Ludmila. Viņa kopā ar vedeklu un mazmeitiņu mazgāja pudeles un pārbaudīja, vai tām nav plaisas un iesitumi. Bet vēlāk, jau sākot būvniecību, sieva veica visus palīgdarbus, pie pamatdarbiem viņš sievu nepielaida.

Ludmilu ar pilnām tiesībām var saukt par Vladimira galveno mūzu. Galu galā, kad darbi bija pabeigti, vīrs uzdāvināja šo būvi viņai uz zelta kāzām!

Šodien laulātie nevar nopriecāties par savu māju. Betonā iemūrētās pudeles nemaz nav neizturīgākas par ķieģeļiem un nesasitīsies, kaut ar āmuru tās sit. Tāds celtniecības materiāls veido īpašu gaisa spilvenu, pateicoties tam, mājā ir silti ziemā un vēsi vasarā.

Bez tam, Ludmila ļoti slavē pudeļu torni: tur lieliski augot gurķi un puķes. Nākotnē sieviete plāno tur izveidot pilnvērtīgu oranžēriju.

Par šo neparasto mājokli Sisu pārim piedāvāja mežonīgas naudas summas, bet viņi kategoriski atteicās pārdot šo brīnumaino māju. Bez galvenās ēkas šeit vēl ir uzbūvēta sauna un tiek veidots baseins. Un vēl teritorijā vīrietis ir izveidojis alejiņu, par kuras materiālu arī ir izmantotas pudeles!

Savas idejas realizēšanai Vladimirs ir veltījis divdesmit gadus darba, tonnām cementa un aptuveni 8000 pudeļu. Un tomēr vīrietis uzskata, ka rezultāts viennozīmīgi ir pūļu vērts.

Noskaties video:

Bet sākumā kolēģi darbā tikai pasmaidīja par mūsu stāsta varoni, domādami, ka viņš nodarbojas ar muļķībām. Toties tagad Vladimira Sisas māja pazīstama visa pasaulē!