Daudzi uzskata, ka māja no pudelēm var būt tikai fantastiskā pasakā. Patiesībā daži entuziasti jau sen izmanto stikla puideles kā celtniecības materiālu.

Bet atsevisķi lietpratēji, kuriem pieskaitāms arī mūsu stāsta galvenais varonis, ne pirmo gadu dzīvo pašu rokām uzceltā pudeļu mājā. Vladimirs Sisa, vasarnīcu ciemata, kurš atrodas Zaporožjē, iedzīvotājs lolojis šo ideju divdesmit gadus, un beidzot realizējis senu sapni.

LASI VĒL: Nolēmām ar ģimeni būvēt vienstāvu māju. Atradām lielisku variantu fasādei un esam priecīgi par rezultātu (Foto)

Pirmais pudeļu nams tika uzbūvēts ASV pagājušā gadsimta sākumā. Pēc leģendas, Viljamam Pekam, tā radītājam, ļoti garšojis alus. Tāpēc par izejmateriālu savai mājai viņš izvēlējies sava iemīļotā dzēriena taru.

Peka māja, starp citu, pastāvēja ilgi un to nojauca tikai 1980. gadā. Bet pirms kāda laika pazīstamā alusdarīšanas firma “Heineken” pat izlaida īpašas pudeles ķieģeļu formā!

Pagājušā gadsimta 80-tajos gados Vladimirs Kirilovičs Sisa, mūsu stāsta galvenais varonis, uzzināja par šādu neparastu māju esamību no kāda vācu žurnāla. Kopš tā laika vīrietis burtiski iedegās par ideju uzbūvēt šādu māju sev un savai ģimenei. Un tad, kad viņš dabūja apbūves gabalu, viņa dzīvoklī jau glabājās četri tūkstoši šampanieša pudeļu!

Ej uz nākamo lapu un aplūko visas fotogrāfijas!