Tā, piemēram, elektrību Lūkam mājā ievilkt palīdzēja kāds kaimiņš, jo puisis bija viņam palīdzējis izvākt piedrazoto garāžu.

LASI VĒL: Nogurušās māmiņas atbilde uz jautājumu: „Tu strādā arī vai vienkārši mājās sēdi ar bērnu?”

Bet ieejas durvis Lūka mājai uzdāvināja onkulis. Savai vasaras mājai viņš bija nopircis jaunas, bet vecās par velti atdeva jaunajam radu puikam.

Pavisam puisis izdeva 1,500 dolārus. Taču tagad viņam ir sava neliela mājiņa vecāku savrupmājas pagalmā. Pirmajā brīdī šī celtne izskatās pēc šķūnīša, tajā nav ūdensvada, taču puika ir apmierināts ar sava darba rezultātu.

Viņa uzbūvētajā mājā ir tikai viena istaba, un to par lielu nenosauksi. Pašam Lūkam tā ļoti patīk. Puika atzīst, ka viņam patīk minimālisms. Pusaudzis nevēlas, kā viņa vecāki, dzīvot lielā mājā un maksāt visu mūžu par to kredītu.

Nelielais, bet mājīgais miteklītis pieder vienīgi Lūkam. Te ir mikroviļņu krāsniņa, televizors, ērta gulta, galdiņš un pat aptieciņa.

Tieši šeit puika pilda mājasdarbus, atpūšas, un reizēm pat nakšņo. Bet vēlāk, kad viņš kļūs par studentu, Lūks sapņo uzcelt sev jaunu, lielāku māju.

Lūkam ir savs YouTube kanāls, kurā pusaudzis stāsta visu mājas tapšanas vēsturi. Video tu vari savām acīm paskatīties, kā izskatās skolēna uzbūvētais mājoklis no iekšpuses.

Noskaties video:

Gregs, zēna tēvs, teica, ka viņš atbalstījis dēla vēlmi izgatavot kaut ko savām ar rokām. Vēl vairāk, vecāki centās uzskatāmi parādīt savam bērnam: lai arī darbs ir grūts, tā augļi ir saldi. Audzināšana augstā līmenī!