13 gadīgais Lūks Tils dzīvo Amerikā, Aijovas štatā. Viņa vienaudži parasti nedomā par tālu nākotni. Viņa vecuma pusaudži parasti meklē sev dažādus hobijus, spēlē futbolu vai basketbolu ar draugiem un pat pirmo reizi iemīlas.

Taču savam vecumam neparasti nopietnais Lūks ieinteresējās pavisam par neparastu tēmu. Puika pavisam nopietni bija nodomājis uzbūvēt sev īstu māju. Kas pats interesantākais – galu galā  viss izdevās!

Iepriekšējā vasaras brīvlaika laikā puika bija nedaudz nogarlaikojies  un kāds bija viņam pasviedis šo pārdrošo ideju. Lūks ir nopietns puisis, tāpēc viņš vispirms nolēma kārtīgi pārdomāt procesu. Drīz vien viņš izstrādāja sev plānu un ķērās pie darba.

LASI VĒL: Stilīgas idejas mājām un dārzam – interesanti veidi, kā dekorēt ar ziediem

Veselu gadu puisis krāja naudu būvmateriāliem. Lai sasniegtu mērķi, Lūks bez šaubīšanās ķērās pie mauriņu pļaušanas, palīdzēja dažādos darbos mājās un arī kaimiņiem. Puisis saprata, ka bez darba neko nesasniegs!

Trīs ceturtdaļas no mājai paredzētajiem materiāliem piedzīvoja otrreizēju apstrādi. Vecāki raudzījās, lai dēls lielāko daļu darbu veiktu pats. Tomēr bez speciālistu palīdzības dažos jautājumos iztikt nevarēja.

Ej uz nākamo lapu un apskaties, kā izskatās māja no iekšpuses!