Jaunumi par sabiedrībā pazīstamiem cilvēkiem parasti izplatās ļoti ātri un tikpat ātri kļūst par vispārējas apspriešanas objektu. Saprotams, ka tas notika arī tad, kad kļuva zināms par Kembridžas hercogienes grūtniecību.

Ziņas par grūtniecību parasti pavada zināms satraukums, bet kad runa ir par karalisko ģimeni, šāda ziņa var izraisīt vētrainu reakciju. Nav svarīgi, vai pāris gaida pirmo bērnu, vai kā šajā gadījumā, trešo – ziņa par ģimenes pieaugumu slavenību ģimenēs vienmēr tiek uztverta ļoti silti.

Tai laikā, kad Internetā tiek apspriesta Keitas Midltones grūtniecība, Kensingtonas pilī viss notiek nedaudz citādāk.

Princis Viljams paziņoja, ka viņu ģimene pēdējā laikā ļoti maz guļ. Tāpat kā iepriekšējās divās grūtniecībās, no rītiem Keitu moka briesmīga toksikoze. Grūtnieču hiperemēzes dēļ tiek atceltas  daudzas plānotās tikšanās. Un tieši šī iemesla dēļ par hercogienes grūtniecību tika zināms tik ātri.

Grūtnieču hiperemēzi raksturo spēcīga vemšana un slikta dūša. Tā var arī ietekmēt elektrolītu līmeni sievietēm. Visbiežāk grūtnieču hiperemēzi var izārstēt ar zāļu un antacīdu palīdzību, bet smagākos gadījumos, kā hercogienei – bez hospitalizācijas un sistēmām neiztikt.

Par laimi, Keita vēl nav hospitalizēta. Dažām sievietēm grūtnieču hiperemēzes simptomi mazinās pēc grūtniecības trīspadsmitās nedēļas, bet citām nākas visu grūtniecības laiku iziet ārstniecības kursu.

Neraugoties uz grūtībām, ar kurām nākas sastapties pārim, princis Viljams teica, ka papildinājums viņu ģimenē ir „brīnišķīgs jaunums”, un piebilda, ka viņi ar Keitu tikai šonedēļ varēja to atzīmēt.

Jauki, ka princim Džordžam un princesei Šarlotei būs jaunākā Māsiņa vai brālītis! Mums tik atliek novēlēt šai ģimenītei veselību, izturību un labu garastāvokli!