Pagājušajā nedēļā plašu rezonansi guva ”Rīta Panorāma” tiešraidē notikušais konflikts ar Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu.

Tā rezultātā pēc šī raidījuma žurnālistei Lindai Krūmiņai beidzies ar nopietnām pārmaiņām, informē žurnāla ”Privātā Dzīve” žurnāliste Zane Piļka-Karaļeviča.

Kā tiek vēstīts, tad Krūmiņa pirmsvēlēšanu periodā ēterā vairs nebūs redzama.

Viss sākās 30. maija rītā, kad LTV raidījumā ”Rīta Panorāma” viesojās Kaimiņš. Sarunas gaitā starp deputātu un žurnālisti Krūmiņu izcēlās pasīvi apgresīva vārdu apmaiņa, par kuras ”pērli” kļuva sekojošais citāts: “Mana nostāja ir tāda, ka Jūs, Linda, nedrīkstētu man jautāt nevienu jautājumu par “Vienotības” priekšlikumiem. Jūs šorīt pamodāties ar “Vienotības” frakcijas vadītāju. Jūs dzīvojat ar viņu kopā. Jūs neesat objektīva.”

Lindu šādi vārdi sadusmoja, uz ko viņa Kaimiņam atbildēja: ”Jūs mani nemācīsiet dzīvot!”

LTV vadība gan to nolēmusi darīt, jo televīzijas kanāla vadītājs Ivars Belte atklājis, ka konflikta rezultātā tikusi panākta vienošanās, ka Krūmiņa pirmsvēlēšanu periodā ēterā vairs nebūs redzama.

Tikmēr LTV mārketinga nodaļas vadītāja Krista Luīze Priedīte gan neapgalvo, ka Krūmiņu ekrānos neredzēsim vispār, jo neesot šaubu, ka žurnāliste esot ”profesionāle, kura spēj nodalīt darbu no privātās dzīves”.

”Lai novērstu iespējamos interešu konfliktus, Linda neintervēs politiķus un neveidos saturu, kas saistīts ar politiku,” sacīja Priedīte.

Nedēļu pēc notikušā, Kaimiņš pauž, ka vien pateicis to, ko domājot visi: ”Cik tad ilgi tā varēja turpināties? Profesionālās lietas ir jānodala no privātās dzīves!”

Video ar konfliktu “Rīta panorāmā”: