Nesen Krievijas medijus pāršalca ziņa, ka vēža slimnieces Krievijas aktrises Anastasijas Zavorotņukas vīru, daiļslidotāju Pjotru Černiševu, esot pie auto stūres, “noķēra” video kamera.

Viņam blakus mašīnā atradās sieviete, kura, pēc interneta lietotāju domām, varētu būt līdz nepazīšanai mainījusies aktrise. Šo fotogrāfiju komentējusi arī Anastasijas meita Anna.

Ceļu kameras bildē bija redzams, ka pie stūres brauc Černiševs. Tajā pašā laikā blakus sēž kāda sieviete, kas vairāk atgādina gados vecāku kundzi. Liela daļa interneta lietotāju nosprieda, ka foto tiešām redzama Zavorotņuka.

Tomēr cilvēkiem šķita, ka šādu attēlu izplatīšana ir neētiska un nepieņemama. Aktrises fani nolēma pajautāt, kā viņas radinieki (meita Anna ir aktīva Instagram lietotāja) reaģēja uz šāda kadra parādīšanos.

LASI VĒL: Dziesmu konkursā “Supernova” piedzīvots kuriozs: To nav iespējams noskatīties nesmejoties! Smējos līdz asarām (Video)

“Es nesaprotu, kā cilvēki nebaidās, jo Dievs mūs visus vēro,” atbildēja Anna.

Foto:

Meitene bija sašutusi par to, cik adekvāti cilvēki ir skandalozās fotogrāfijas publicētāji. Galu galā Anna vairākkārt ir atzinusi, ka bijusi depresijā mammas veselības problēmu dēļ un viņai ir nepatīkami sekotāju tukšie jautājumi par šo tēmu.

“Nu, kāpēc šeit jālien? Cilvēks ir slims, ļoti grūti. Nav spēka dalīties ar to, kas ir nesaprotami, ” viņa pauda.