Svētdien, 21. oktobra vakarā, televīzijas ekrānos varēja vērot “X Faktora” pirmo lielo tiešraidi, kur vairāki talantīgi mūziķi vēl joprojām cīnās par galveno balvu – 10 tūkstošiem eiro.

Kā jau parasti, tad sabiedrība iesaistījās diskusijās gan par dalībnieku priekšnesumiem, gan par žūrijas  viedokļiem un daudz ko citu.

Pašā vakara sākumā šovā tika pieminēts šonedēļ pāragri mūžībā aizgājušais mūziķis un TV raidījumu vadītājs Valters Frīdenbergs. Viss jau būtu bijis kārtībā, ja vien tas nebūtu bijis komerciāls brīdis.

Jo tas, kā šis piemiņas mirklis izskatījās TV ekrānos, daudziem izraisījis pamatīgu vilšanos – tā laikā skatītājiem tika rādītas reklāmas.

Vispirms raidījuma vadītājs Markus Riva visus mudināja piecelties kājās un ievērot klusuma brīdi, bet jau dažas sekundes vēlāk zilajos ekrānos parādījās šova logo un sākās gara reklāmas pauze.

Ļaudis virtuālajā vidē nav skopojušies ar dzēlainiem komentāriem, jo piemiņas brīdī palaist reklāmas pauzi – daudzi nodēvējuši par klaju necieņas izrādīšanu.

Video: