Par to, kā krievu cilvēki uzvedas ārzemju kūrortos, klīst leģendas. Nu ļoti jau viņi krīt uz lētajiem “All inclusive” kūrortiem, kur ēdiens un lētais vietējais alkohols ir pieejams cauru diennakti.

Daudziem slāvu tūristiem liekas, ka, ierodoties atpūsties, viņiem visiem visi ir parādā. Kā ne: es taču maksāju savu naudiņu, ko esmu veselu gadu krājis, bet tas nozīmē, ka es tagad esmu te cars un valdnieks.

Tieši tāpēc šie tūristi uzskata par normālu bāzt ēdnīcā ēdienu kabatās vai pat mazās somiņās (kaut gan tur skaidrā krievu valodā ir rakstīts, ka to darīt ir kategoriski aizliegts), iznest to ārpus viesnīcas teritorijas un lietot alkoholu kaut vai 12:00 dienā pie baseina bērnu klātbūtnē.

Sliktā, pat naidīgā attieksme pret “russo turisto” nav radusies ne no kurienes. Te viņi sarīko dzēruma kautiņu pie pašām piramīdām, te sāk kliegt „Tagil” rīta rosmē ar animatoriem, te sarīko orģijas sabiedriskajā pludmalē vai piekauj gidu ceļā uz Stambulu.

Atsevišķi indivīdi pat pamanās sabojāt atpūtu vēl nenonākuši galamērķī. Kādam ienāk prātā vest čemodānā aizliegtus priekšmetus vai produktus, nekaunīgi izturēties pret lidostas personālu, muitas kontroles vietā ierasties reibumā un zaudēt savaldību.

Šīs dienas stāsta varoņi pieder pie pēdējo kārtas.

Ej uz nākamo lapu un noskaties video!