Pazīstamā YouTube kanāla drosmīgie “prankeri” pavisam nesen veica jaunu eksperimentu, kurš sastāvēja no divām daļām. Vispirms vietās, kur ir daudz cilvēku, viņi inscenēja ainu, kurā puisis uzmācas parastai slāvu izskata meitenei, bet pēc tam paceļ pret viņu roku.

Pēc brīža eksperimenta nosacījumi nedaudz mainās. Šoreiz slāvu izskata puisis uzmācas meitenei hidžabā, liekot novilkt viņai galvassegu, jo tā liekot viņam domāt, ka viņa ir teroriste.

Eksperimenta organizatori vēlējās redzēt, kā garāmgājēji reaģēs uz dažādu etnisko grupu meiteņu apspiešanu, vai viņi centīsies aizstāvēt viņas vai vienaldzīgi paies garām.

Rezultāti nebija ilgi jāgaida, tiesa, tie izrādījās visiem neparedzami. Iesakām pārliecināties par to, noskatoties šo video materiālu.

Kā jau saprati, visas dienas laikā neviens vīrietis necentās aizstāvēt parasto meiteni, bet katrs, kurš pievērsa uzmanību hidžabā tērptās meitenes apvainošanai, aizstāvēja viņu  un metās ar dūrēm virsū apvainotājam.

Noskaties video:

Pēc daudzu komentētāju vārdiem, šādas uzvedības cēlonis ir vienkāršs: pirmajā gadījumā viss izskatījās, kā kārtējais strīds starp puisi un meiteni, otrajā gadījumā – kā reliģisku un nacionālo  jūtu aizskārums.