Viens no labākajiem Latvijas hokejistiem Sandis Ozoliņš (45) dažus mēnešus pēc KHL kluba Rīgas “Dinamo” galvenā trenera amata atstāšanas visai kardināli mainījis savu nodarbošanos.

Kā tiek vēstīts, tad šī gada sākumā Sandis ir sācis strādāt ēdināšanas uzņēmumā “Lido” par mārketinga nodaļas vadītāja vietnieku, komentē “Lido” īpašnieks Gunārs Ķirsons.

Gunārs norāda, ka pazīstamais hokejists pirms tam divus mēnešus iepazinies ar uzņēmuma darbu.

“Šobrīd Sandis ir izvēlējies paplašināt savu profesionālo darbību ārpus hokeja pasaules rāmjiem. Jau tagad vada vairākus stratēģiskus “Lido” mārketinga projektus roku r]okā ar jaunajiem kolēģiem. Mums ļoti palīdz viņa starptautiskā pieredze un redzējums [..]” norāda Ķirsons. “Sandim ir iespēja plašāk izpausties biznesa jomā, mums – jaunas idejas un lielisks kolēģis.”

Pats Ozoliņš gan pagaidām nekādus komentārus vēl nav sniedzis, jo telefoniski nav bijis sasniedzams un arī uz nosūtītajiem jautājumiem par iejušanos jaunajā darbavietā nav atbildējis.

Kā zināms, septembra beigās pēc ļoti neveiksmīga sezonas sākuma, kad tika piedzīvoti pat 12 zaudējumi pēc kārtas, Sandis pats pameta Rīgas “Dinamo” galvenā trenera amatu, kurā atradās kopš maija beigām.