Cilvēki, kuri atnākuši uz pludmali atpūsties, parasti negaida tur kādu sastapšanos ar nelaimi. Pat, ja briesmas arī kādam draud, tad tās nāk no jūras puses.

Tāpēc arī Deiton-bīčas (ASV, Floridas štats) pludmales viesi vienkārši sastinga, kad pamanīja, ka viņiem garām jūrā iebrauc automobilis.

Mašīnā esošie mazgadīgie pasažieri šausmās sauca pēc palīdzības, bet automašīnas vadītājs tik stūrēja jūrā iekšā.

Tims Tesseners todien uz pludmali bija atbraucis kopā ar ģimeni. Ieraudzījis pārbijušos bērnu sejas, kas raudzījās laukā pa aizmugurējā sēdekļa logu, vīrietis izkāpa no savas mašīnas un metās palīgā. Tima sieva, saprotot, ka vīram palīdzēt nespēs, paņēma kameru un sāka filmēt notiekošo.

No otras puses mašīnai ar bērniem jau tuvojās vēl viens labais samarietis. Tas bija students Steisijs Robinsons, kurš uz pludmali bija atbraucis ar meiteni.

Tomēr bērnu kliedzienus ignorēt viņš nedomāja un tūdaļ metās palīgā cietušajiem. Panākuši mašīnu, Steisijs un Tims nošausminājās, cik drausmīgs skats viņiem atklājās.

LASI VĒL: Vīrieša un sievietes nesaderība pēc Zodiaka zīmes. Kādas zīmes nekad nespēs būt kopā?

Aizmugurējā sēdeklī atradās divi bērni. Priekšējā sēdeklī, līdzās vadītājam atradās vēl viens bērns, pavisam mazs. Bet pie stūres sēdēja grūtniece, kura, spriežot pēc bērnu teiktā, bija viņu māte.

Ej uz nākamo lapu un noskaties video!