Kad aiz gara laika nav ko darīt, tad prātā nāk visādas muļķības. Labs piemērs tam ir internetā publicētais video ar virves vilkšanu, kurā sacentās vecais traktorists ar savu agregātu “MTZ 50” un “Audi S8” vadītājs. Katrs virves gals tika piekabināts pie sava spēkrata.

Ņemot vērā, ka traktors ar savu jaudu un lielo svaru uzvarēja “Audi” sāncensi, ar to viss vēl nebeidzās. “Audi” vadītājs pēc tam nolēma turpat pagalmā “uzgriezt saulītes”. Rezultāts ne visai iepriecinošs – glaunais “S8” beigās tika sadauzīts pret ēkas sienu un pēc tam pret metāla skapi…

Kā redzams video sākumā, dūšīgais “Audi” vadītājs bravūrīgi pie katra spēkrata pieāķē virves galu, lai sacenstos, kurš tad ir spēcīgāks.

Sacensības sākas, “Audi” vadītājam vēl nepaspējot uzsākt braukšanu, kad traktors to jau velk prom. Acīmredzot “Audi” vadītājs sadusmojās un pēc apstāšanās reaģē ar strauju traktora paraušanu. Labi, ka traktors, ripojot atpakaļ, neietriecās “Audi” aizmugurē! Trešajā piegājienā abi vilka reizē, un traktorists nepārprotami uzvarēja.

Pēc sacensībām traktorists sāka gardi smieties par “Audi” vadītāju, taču dūšīgais vīrs uz to neko neatbildēja, bet turpat laukumā devās rādīt nākamo šovu “uzgriežot saulītes”.

Diemžēl arī šajā gadījumā lietuvietim nepaveicās. “Griežot saulītes” smilšainajā laukumā, viņš vai nu nenovērtēja distanci līdz šķēršļiem, vai arī vienkārši nezināja, ko dara.

Tā rezultātā viņš ar auto aizķēra ēkas sienu, sadauzot aizmugurējo spārnu un pārsitot riepu, bonusā tam visam bremzēja un ietriecās pretējā pusē esošajā metāla skapī, sabojājot vēl arī priekšējo spārnu un sānskata spoguli.

Noskaties video:

Izskatās, ka arī Lietuvā plānprātiņu netrūkst!