Polinai ir trīs bērni, vīrs viņu pameta, kad jaunākajam bija tikai pāris mēneši. Pateica, ka esot noguris no bērniem, trokšņa un no pašas Polinas. Tagad viņam ir cita dzīve un skaista mīļākā. Tas Polinu ļoti pārsteidza. Trešo bērnu bija vēlējies vīrs. Pirmās viņiem bija meitiņas, viņš gribēja arī dēlu. Piedzima dēls, taču izrādījās, ka vīram viņš tomēr nebija vajadzīgs.

Viņi izšķīrās oficiāli. Katru mēnesi vīrs  pārskaitīja naudu. Iesniegumu alimentu piedziņai viņš sievai rakstīt neļāva. Dzīvoklis, kurā Poļina ar bērniem palika, bija uz vīramātes vārda, un viņš brīdināja, ka tad, ja viņa sāks tiesāties par alimentiem, paliks bez mājokļa.

Tā viņi dzīvoja, no viena naudas sūtījuma līdz otram. Varēja atsūtīt desmit tūkstošus rubļu, varēja atsūtīt divus. Bet pēc tam sociālajos tīklos parādījās košas fotogrāfijas no atpūtas ar mīļāko.

Polina nospļāvās par visu un vienkārši izsvītroja vīru no savas dzīves. Jaunas attiecības viņa neplānoja, labi saprotot, ka ar trim bērniem, no kuriem jaunākais vēl pavisam zīdainis, viņai nekas nespīd.

Kad mazākajam bija 2 gadi, viņu poliklīnikā sāka strādat jauns pediatrs – Sergejs Vladimirovičs. Viņam bija nedaudz pāri par 30, bet ārsts viņš bija labs. Nonāca bērni pie viņa, kad visi draudzīgi saslima. Pēc tam reiz viņš atnāca uz mājām bērnus apraudzīt. Polina pati neko nemanīja, bet draudzene, kura tobrīd ciemojās pie viņas, gan teica, ka dakteris acis no Polinas nenovērsis. Bet Polina tikai atmeta ar roku.

Vēlāk “nejauši” tikušies bērnu rotaļu laukumā. Tādu “nejaušību” radās aizvien vairāk. Un tad viņš jau necentās slēpt, ka viņa viņam patīk. Sāka satikties un drīz vien viņš Polinu bildināja. Viņa piekrita. Tika nozīmēta kāzu diena, vajadzēja pateikt bijušajam vīram. Polina piezvanīja. Un tad sākās pats interesantākais.

Līdz ko viņš uzzināja, uzreiz atbrauca. Sāka kliegt. Līdz tam viņš nebija rādījies veselu gadu. Bērni jau bija viņu aizmirsuši, jaunākais pat vispār neatcerējās. Viņš sāka kliegt, ka nepieļaus, ka viņa bērnus audzina svešs vīrietis. Polina viņu izlika aiz durvīm.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!