2018.gada vasarā aviokompānija “Ryanair” paziņoja par bagāžas noteikumu maiņu. Kāds ārvalstu iedzīvotājs sociālajā tīklā facebook publicējis video, kurā parāda, kā viņš “apiet” jaunos noteikumus.

Jaunie noteikumi paredz, ka turpmāk “Ryanair” pasažieri lidmašīnas salonā bez maksas drīkstēs ienest nelielu rokassomu vai mugursomu (42 x 20 x 30 centimetri), kuru varēs novietot sev zem sēdekļa.

Par lielāku bagāžu, kuras svars sasniedz 10 kilogramus (55 x 40 x 20 centimetri), būs jāmaksā 8 līdz 10 eiro. “Priority Boarding” klientiem gan nekas nebūs mainījies un viņi lielāko rokas bagāžu aizvien drīkstēs ņemt līdzi lidmašīnas salonā.

Aviokompānija arī paziņoja, ka samazina nododamās bagāžas maksu par vienu vienību – tā turpmāk būs 25 eiro vai mārciņas atkarībā no izvēlētās maksāšanas valūtas par līdz 20 kilogramiem smagu bagāžas vienību, vēstīja ziņu aģentūra LETA.

Kamēr vieni pasažieri sūkstās par jaunajiem noteikumiem, tikmēr 30 gadus vecais Lī Kimino publicējis video, kā viņš pieņēmis jauno situāciju un izdomājis tai risinājumu. Nevēloties maksāt papildu naudu par otru bagāžas somu, Kimino savu veco mēteli pārvērtis burtiski par koferi un tajā salicis visas nepieciešamās lietas.

Noskaties video: