Daudzi cilvēki gadiem sapņo par savu mājokli, kas būvēts un iekārtots pēc pašu vēlmēm un gaumes. Lielākajai daļai pietiks ar labu dzīvokli un ar veiksmīgu remontu.

Taču dažu cilvēku radošā doma paceļas neiedomājamos augstumos. Jaunās ģimenes ar noslieci uz eksperimentēšanu labprāt apmetas uz dzīvi automašīnā un ripo pa pasauli, nepārkāpjot sava mājokļa slieksni.

Kāds vispār izdomā apmesties norakstītā avialainerī. Bet mūsu stāsta galvenais varonis pielāgoja dzīvošanai vecu ūdenstorni!

Šī milzīgā būve ar biezām betona sienām atrodas netālu no Čelmsfordas pilsētiņas, kas ir Eseksas grāfistes centrs. Tā uzbūvēta pagājušā gadsimta 30-tajos gados.

Dažas pēdējās desmitgades ūdenstornis netika izmantots un palēnām nīka. Bet 2013. gadā to nopirka 65 gadīgais Maiks Tomass.

Vīrietis par to atdeva 197 tūkstošus sterliņu mārciņu. Vēl 250 tūkstoši aizgāja remontam, kurš ilga veselus divus gadus.

Mājas rekonstrukcijas darbos piedalījās Maika speciāli atlasīta celtnieku komanda. Bez tam viņam palīdzēja arī meita Elena, kura ir arhitekte.

Ej uz nākamo lapu un aplūko, kā izskatās gala rezultāts tornim!