Dzīve ir viena tāda lieta, kur paredzēt, kas notiks nākošajā brīdī, nevar neviens.

Kā saka, ja zinātu, kur pakritīsi, salmus noklātu.

Gribam pastāstīt kādu stāstu par vīrieti, kurš bija nolēmis pakavēt laiku ar jaunu mīļāko, kura galu galā paziņoja viņam, ka ir gaidībās. Ko tādu uzzinot daudzi vīrieši bēg neatskatoties, kas notika arī šajā gadījumā.

Šis vīrietis nevēlējās sāpināt sievieti, neieteica viņai atbrīvoties no bērna, tikai palūdza, lai viņa aizbrauc projām, bet viņš viņai palīdzēs. Pēc noteikta laika viņš saņēma dīvainu vēstuli, kuras saturs viņu noveda gandrīz līdz ģībonim. Ja vēlaties uzzināt, kas notika tālāk, turpiniet lasīt.

Dzīve ir neparedzama! Protams, mēs kaut ko plānot varam, un nereti mums arī izdodas gūt rezultātu. Taču vairākums ļaužu zina, ka paredzēt visus likteņa pagriezienus nav iespējams. Bet, ja runa ir par mīlestības attiecībām, tad šeit mūs vispār sagaida negaidītu pavērsienu kaleidoskops.

Vairāku gadu garumā kādam vīrietim bija romāns ar kādu itāļu meiteni. Reiz viņa atzinās, ka ir gaidībās.

Viņš nevēlējās sagraut savu reputāciju un izjaukt savu laulību, tāpēc palūdza, lai meitene aizbrauc, bet viņš viņai palīdzēs. Viņa, saņēmusi no vīrieša ievērojamu naudas summu, atgriezās Itālijā, kur viņai piedzima bērniņš. Vīrietis apsolīja arī sūtīt naudu līdz bērna 18 gadu vecumam.

Sieviete piekrita. Tad viņa pajautāja vīrietim, kā viņš uzzinās, ka bērns ir piedzimis. Drošības pēc, lai viss neatklātos, viņš ieteica, lai tad, kad bērns piedzims, viņa atsūta atklātni ar vārdu „Spageti”.  Viņa aizbrauca.

Pagāja 9 mēneši…

Reiz vakarā, kad vīrietis pārnāca mājās, viņu sagaidīja pārsteigtā sieva.

-Dārgais, – teica viņa, – mums šodien pienākusi dīvaina vēstule.

– Interesanti, dod, paskatīšos, – teica viņš.

Sieva atnesa atklātni. Sieva vēroja viņu. Bet viņš, izlasījis dažas rindiņas vispirms nobālēja, un tad noģība. Sieva metās viņu glābt. Dīvainā atklātne gulēja uz grīdas.

Tajā bija rakstīts: „Spageti, spageti, spageti, spageti, spageti. Trīs ar frikadelēm, divi bez. Lūdzu sūti vairāk mērces.”