Laulības dzīve ir patiešām smaga un pilna ar izaicinājumiem, lai visu dzīvi būtu uzticīgs vienai personai nepieciešams smags darbs… Šī ir kāda vīrieša atzīšanās par to, kā viņš iemīlējās jaunajā un dzīvespriecīgajā kolēģē…

Darbā uzradās jauna darbiniece, jauna, dzīvespriecīga, bez ģimenes. Sāku viņa sist kanti, dāvināju ziedus, vedu uz restorāniem. Sievai teicu, ka palieku ilgāk darbā, esmu pie drauga, vai dodos ar priekšnieku iedzert pa aliņam u.c atrunas izdomāju.

Pēkšņi jaunā kolēģīte solīja man kaislīgu nakti. Randiņu norunājām uz sestdienu, pie viņas mājās, pirms tam viņa mani ciemos nebija saukusi pie sevis. Atgriezos mājās laimīgs, priecājoties par gaidāmo randiņu. Hormoni trakoja, tauriņi vēderā ārdījās, smadzenes bija pilnībā atslēgušās.

LASI VĒL: Pilots netīšām publicēja sociālajos tīklos video, kuru pasažieriem nevajadzēja redzēt! (Foto)

Mājās mani sagaidīja nogurusī sieva, bērni jau gulēja. Kaut ko slēpt no sievietēm ir nereāli – lasa pēc sejas, kā profesionāli fiziognomisti. Mana sieva Karīna arī pamanīja, ka esmu apmierināts. Viņa neko nekomentēja, bet vienkārši uzsildīja vakariņas. Pēc tam pateica, ka krīt no kājām, traukus nomazgās vēlāk un devās uz istabu.

Pēc vakariņām un dušas, es iegāju guļamistabā un redzu tādu skatu: Karīna guļ gultā, nenoģērbusies, pat matu gumiju nav izņēmusi. Acīmredzams, ka bija tik nogurusi, ka nebija tam spēka. Blakus uz galdiņa atrodas mūsu vecais foto albums. Man no rītdienas gaidāmā randiņa tāpat nenāca miegs un es paņēmu aplūkot albumu.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!

Avots :