Droši vien katrs mēs esam sastapuši cilvēkus, kuri var nokaitināt ar vienu neuzmanīgu vārdu vai skatienu. Mēs katrs laiku pa laikam varam sadusmoties, bet ir personas, kuras pāris sekundēs zaudē savaldību un ar viņiem jāapietas visai delikāti.

Kuras zodiaka zīmes ir „vissprādzienbīstamākās”? Šīs zināšanas palīdzēs jums izvairīties no daudzām neveiklām un nepatīkamām situācijām.

1. Strēlnieks

Šajā zīmē dzimušie var šķist vislabsirdīgākie un nekaitīgākie radījumi pasaulē. Bet vajag tikai viņus nokaitināt, tad viņi pateiks visu, ko domā. Strēlnieki momentā no naida uzliesmo tā, ka cilvēkiem, kas ir ap viņiem, var tikai just līdzi. Tomēr  Strēlnieki ātri „atiet” un tad viņi spēj atzīt savas kļūdas un atvainoties par savu uzvedību.

2. Skorpions

Šīs personības ir virtuozi skandālisti. Pie tam strīdas viņi taktiski un veikli. Skorpionam nav pat jāpaceļ balss, lai aizskartu savu oponentu. Cilvēkiem, kas dzimuši šajā zīmē, raksturīga pasīvi agresīva uzvedības maniere. Kliedzienu un trauku dauzīšanas vietā viņi liek lietā izsmieklu un ņirgāšanos.

3. Vēzis

Šīs zīmes pārstāvjiem raksturīga paaugstināta emocionalitāte. Mazākā kritika vai aizrādījums Vēzim liek zaudēt paškontroli. Visbiežāk tādi cilvēki viļas cilvēkos, kuriem ir uzticējušies. Atcerieties, ka aizvainot viņus var pat vismazākais sīkums.

4. Auns

Šie cilvēki ir ļoti ambiciozi un impulsīvi. Viņi neskandalē prieka pēc, drīzāk gan, lai „nolaistu tvaiku” un atvieglotu sev turpmāko eksistenci. Bez tam, viņi ir ļoti strādīgi, taču mokošais darba grafiks var padarīt viņus ļoti aizkaitināmus. Lai nenonāktu pa rokai aizkaitinātam Aunam, vajag dot viņam vairāk brīvas telpas.

Kā jau minēts iepriekš, ar šīs zīmes  pārstāvjiem ir jābūt ļoti uzmanīgiem.  Vai jūš sevi uzskatāt par viegli aizkaitināmu? Kas jūs var nokaitināt dažu sekunžu laikā?