Cilvēki, kuriem mēdz teikt, ka viņiem ir “zelta rokas”, ir vieni no pašiem labākajiem meistariem visos sadzīves jautājumos un problēmās. Viņi var gan flīzes salikt, gan grīdas, sienas pārlikt un mēbeles samontēt. Turklāt savu darbu padarīt tā, ka ir patiess prieks skatīties! Un šīs dienas stāsts ir tieši par tādu cilvēku. Viņu sauc Mihails Fjodorovs.

Mihails nolēma paveikt neiespējamo… Viens pats veica sava dzīvokļa kapitālremontu vien 120 dienu laikā. Visu, sākot ar dzīvokļa projektu un beidzot ar mēbeļu salikšanu, viņš izdarīja pats. Jautāsiet, kāds ir rezultāts? Neiedomājami mājīgs miteklis, kurā viņš ar sievu un mīļo, uzticamo suni dzīvo jau divus gadus.

Vien pāris reizes viņa paziņas strādnieki palīdzēja iznest vairākas tonnas celtniecības atkritumu, un speciālisti ierīkoja kondicionieri.

Pārveidošana šķiet vienkārši nereāla. Turklāt pēc Mihaila teiktā visa viņa iepriekšēja remontdarbu pieredze norobežojās ar mazām sadzīves remontēšanām.

Neskatoties uz nelielo pieredzi, rezultāts ir vienkārši fantastisks:

Ar savu paveikto viņš ir padalījies, publicējot “YouTube” vietnē nelielu video:

Starp citu, Fjodorovam ir arī savs blogs, kuru var izmantot kā remonta pamācību ikvienam iesācējam, kurš ir saskaries ar šo smago darbu.