Šī dzīvokļa saimnieks jau ilgi domāja par dzīvokļa remontu, taču finansiālas grūtības katru reizi traucēja šos plānus realizēt. Dzīvoklis bija vecs, interjers garlaicīgs un bezgaumīgs.

Šķita, ka to vairs nekas nespēs izmainīt, un daudz prātīgāk būtu sakrāt naudu un pārcelties, taču dzīvokļa saimnieks domāja citādi. Vīrietis apdomāja pilnīgu dzīvokļa pārvērtību plānu, bet iesākumā vajadzēja iznest mēbeles un noplēst tapetes.

Jā, darba bija bezgala daudz. Interjera maiņu spēs veikt tikai labākie dizaineri.

Un šeit fotogrāfijas pēc remonta. Tapetes izskatās reljefas, bet griestos iemontēts apgaismojums, durvis nomainītas – priekšnams pārveidots, ka ne atpazīt!

Spoguļi pa visu sienu vizuāli paplašina priekšnamu. Tas ļoti svarīgi mazām telpām. Virtuvei nopirkta jauna iekārtiņa un izvēlēta baltā krāsa.

Atliek vien aizdegt pāris svecītes vannas istabā un sāksies romantiska gaismas spēle. Atspulgi rada iespaidu, ka istaba ir kilometriem gara. Nomainīta arī santehnika: uzstādīta jauna dušas kabīne un izlietne.

Tagad visi čaklā vīrieša kaimiņi brīnās, mutes atpletuši. No vecā dzīvokļa nav vairs ne miņas. Izskatās tā, ka dzīvoklis būtu pilnīgi nomainīts. Patērētais darbs un līdzekļi ir pilnīgi attaisnojušies!