Lielas pilsētas piesaista daudz cilvēku, un ne jau velti. Tur katrs atradīs sev nodarbi un izklaides pēc vēlēšanās. Bet tajā visā ir arī savi trūkumi. Dzīvojot lielpilsētā, katrs var kļūt par krāpnieka upuri.

Īpaši uzmanīgiem ir jābūt sabiedriskajā transportā. Cik nav zināmi gadījumi par metro vai autobusā nozagtiem telefoniem un makiem? Neizskaitīt!

Ja jums nav gadījies nonākt krāpnieka nagos, jūs esat veiksminieks! Turpiniet tādā pašā garā un esiet uzmanīgi transportā un citās sabiedriskās vietās. Reizēm jūsu manru var nočiept burtiski deguna galā. šis video to apstiprinās.

Vīrietim it kā  netīšām nokrīt nauda. Kamēr priekšā sēdošā meitene pieceļas un palīdz viņam atrast izbārstītās monētas, viņš nemanot ielien viņas somā un izvelk maciņu. Vis paveikts tik prasmīgi, ka bez videokameras pat nesaprastu, kurā momentā krāpnieks iemanījies iekļūt meitenes somiņā.

Afērists,  it kā nekas nebūtu bijis, pamet sabiedrisko, bet nabaga meitene rakājas savā somiņā  un pārmeklē visu autobusu, nesaprotot, kur gan viņa varējusi pazaudēt maciņu.

Noskaties video:

Kāds nekauņa! Esiet uzmanīgi sabiedriskās vietās. Visu vērtīgo turiet sev klāt un, protams, turiet aizvērtas somas!