Džons Velss ir viens no tiem, kuriem apriebās bezgalīgais megapolisas troksnis, piesārņojums un steiga. No milzīgās Ņujorkas vīrietis pārcēlās uz Teksasu, bet turienes lielās pilsētas arī viņu nesaistīja.

Tagad Džons ir apmeties galīgā nomalē. Viņa māja atrodas netālu no ciemata, kurā mitinās tikai 58 iedzīvotāji. Taču pateicoties mūsdienu tehnoloģijām, Velss uztur pastāvīgus sakarus ar visu pasauli, bet viņa māja ir pilnīgi energoneatkarīga.

Burtiski šajās dienās Džons ir izveidojis nelielu, bet visai interesantu video rullīti. Ievietojot spainī ar ūdeni kameru, vīrietis to atstāja tuksnešainā vietā netālu no mājām.

Tas, ko izdevās uzņemt, burtiski iekaroja miljonu cilvēku mīlestību!

Visas dienas laikā pie pēkšņi parādījušās ūdens avota nāca visdažādākie dzīvnieki. Putni un grauzēji dzēra tīro ūdeni, spainī peldēja kukainīši, bet pāris reizes pie spaiņa pienāca pat kaimiņu govs.

Šķiet, nekā neparasta šeit nav, tomēr vīrieša video sniedz kaut kādu dīvainu mieru.

Noskaties šo divu minūšu video un ap dvēseli kļūst silti un ērti. Ne velti redzams, ka nedēļas laikā video ir skatīts gandrīz piecus miljonus reižu!

Tiem, kas satraucas par spainī peldošajām bitēm, varu paziņot, ka tās tika izglābtas. Kā redzi, video uzņemšanas laikā necieta pat vismazākais dzīvnieku pasaules pārstāvis. Var nesatraukties un mierīgi baudīt meditatīvo video.