Kā apgalvo mājiņas īpašnieki, mājas izīrēšana palīdzēja viņiem atgūt celšanā ieguldīto naudu. Bet tas ne ne daudz, ne maz, veseli 25 tūkstoši ASV dolāru.

LASI VĒL: Interesanti un neparasti pielietojumi plastmasas kastēm

Mājas konstrukcija tika pārdomāta līdz pat sīkākajai detaļai. Tādā viltīgā veidā laulātajiem izdevās 18 kvadrātmetros savietot visu, kas nepieciešams laimīgai un komfortablai dzīvei gan pilsētā, gan laukos.

Gudrs plānojums pārim kļuva par īstām galvassāpēm. Taču lūdzot talkā inženieri Sāras tēva personā, viņiem izdevās 3 mēnešos uzbūvēt komfortablu, pārdomātu mājoklīti burtiski no nekā.

„Mēs gribējām kaut ko patiesi tīru un svaigu, gandrīz pludmalisku. Esam sajūsmā par to, ka izvēlējāmies gaišu interjēru ar košiem akcentiem detaļās,” stāsta laimīgā mājiņas īpašniece.

Patiešām šīs ligzdiņas interjērs ir gaišs un plašs. Nepateiksi, ka šīs ceļojumu mājiņas kvadratūra ir tik maza.

Stikla jumts – īsta rozīnīte! Tāds arhitektonisks risinājums pārvērta braucienus uz kalniem par īstu pasaku. Tikai iztēlojies, ka guli siltumā un jūties ērti zem zvaigžņotām debesīm.

Mazajā mājiņā uz riteņiem ir elektrība, ir iespēja lietot ūdensvadu, ir arī izlietne un ūdens sūknis. Vārdu sakot – sapnis!

Nespēju saprast, kā tāds mazs, gandrīz vai rotaļu namiņš uz riteņiem var būt tik plašs un tik velnišķīgi ērts. Taisnību sakot, ne visi dzīvokļu īpašnieki var palielīties ar tik pārdomātu un komfortablu plānojumu.

Māja uz riteņiem ir ideāls risinājums tiem, kam patīk daudz ceļot un kas augstu vērtē mājīgumu. Ja esi gatavs iziet visus sarežģītos celtniecības etapus, neko negaidi, sāc ceļot ērti!