Būt skaistām un pievilcīgām sievietes sapņo jebkurā vecumā, taču jau pēc 30 gadu vecuma uzturēt sevi labā formā kļūst daudz grūtāk: vielmaiņa nestrādā sievietēm par labu.

Nāk atmiņā tie laiki, kad 20 gados viņas izskatījās satriecoši, pat nepieliekot lielas pūles. Taču nav vērts krist izmisumā un norakstīt savu augumu, jo iekarot vīriešus ar savu izskatu var arī pēc 50! Lora Heikkila no Kalifornijas tam ir lielisks pierādījums. Savā 51 gada vecumā viņa mierīgi var nostāties blakus divdesmitgadniecēm.

Savos labākajos gados viņas svars bija 49 kilogrami, tā kā par figūru sūdzēties viņai nenācās. Viņai nekad nav bijis liekais svars, taču viņai bija kompleksi par nokarājušos ādu pēc dzemdībām. Toreiz sieviete nolēma iet uz sporta zāli un nu jau 15 gadus viņa nodarbojas ar fitnesu.

Instagramā Lorai ir 30.000 sekotāju. Lora atzīstas, ka viņas profils viņai šķiet kā iepazīšanās saits. Skaistuli pastāvīgi cenšas uzaicināt uz randiņu un katru reizi jautā viņas vecumu.

Uz katru rokas un sirds piedāvājumu viņa atbild ar pārliecinošu „nē” , jo nu jau vairāk nekā 20 gadus viņa ir laimīgā laulībā ar savu vīru Džeju, kuru nemaz nemulsina tas, ka viņa sievai ir tāda piekrišana.

Mainīties var katrs, un jāsāk ar labu paradumu veidošanu. Nav jāmoka sevi ar badošanos, labāk koncentrēties uz treniņiem, tieši uz spēka vingrinājumiem, nevis uz intensīvajiem kardio”, – saka 51 gadīgā sportiste.

Lora atzinās, ka viņai nav vajadzīga vīriešu uzmanība. Galvenais viņai ir iedvesmot citas sievietes un parādīt, ka vienmēr vajag censties izskatīties labāk. “Es esmu pārliecināta par savu augumu, mana āda izskatās labāk un es lepnumu esmu gatava pateikt, ka man ir t51!

Secinājums ir tikai viens: ja nu censties izskatīties jaunākai, tad tikai tā, kā to dara Lora Heikkila!